logo
. . .

Türkiye Dedicated Sunucu

Yüksek performans, Türkiye Lokasyon Dedicated Sunucu kiralama hizmetimiz ile tanışın. Hemen Dedicated sunucularımızın detaylarını inceleyebilirsiniz.

Seçilebilir İşletim Sistemi ve Dağıtımlar

Linux Dağıtımları ve Windows İşletim Sistemlerinin En Son Sürümleri Arasından Seçiminizi Yapın. Sizin İçin Sunucunu Kurup Teslim Edelim.

os
os
os
os

Dedicated Sunucu Özellikleri

Tier3 veri merkezinde barınan dedicated sunucu hizmetinin faydaları ve öne çıkan özellikleri. En iyi sunucu altyapısı ile hizmetinizde.

SSD Disk Altyapısı

SATA SSD disklere göre okuma ve yazma hızı 10 kat daha hızlı olan NVMe M.2 SSD Disk altyapısı sayesinde ultra ve kaliteli performanslı sunuculara kavuşun.

Kişiselleştirilebilir Sistem

Dedicated sunucunuzu istediğiniz gibi yapılandırabilir. Tekrar tekrar format atıp dilediğini işletim sistemini kurabilirsiniz. Talebiniz üzerine destek bileti oluşturarak tarafımızca kurulumunu da yapabiliriz.

Online Yönetilebilir Yapı

Dedicated sunucunuzun kontrolünü AprilSoft Müşteri Panelinizin içerisinden tam kontrol mekanizması ile yönetebilir ve değiştirebilirsiniz AprilSoft da Kontrol Sizde!

dedicated
dedicated sunucu
7/24 Destek

Dedicated sunucunuz ile ilgili yaşadığınız bir problem olursa, firmamızın 7/24 aktif olan destek departmanından yaşadığınız sorunlarla ilgili teknik destek alabilirsiniz.

Ücretsiz Yedekleme

Siparişiniz esnasında yedekleme hizmeti için ek hizmet satın alabilirsiniz. Böylelikle web siteniz yedeklenir. Herhangi bir veri kaybında 1-7 gün arasında oluşturulmuş olan en son yedek ile siteniz tekrar aktif hale gelir.

Güçlü Sunucular

AprilSoft, farklı ihtiyaçlara yönelik farklı sanal sunucu paketleri sunar. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına uygun paketi seçerek CPU, RAM, depolama ve bant genişliği gibi kaynakları özelleştirebilirler.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

server room

Sıkça Sorulan Sorular

Dedicated Sunucu paketlerimiz hakkında sıkça sorulan soruları sizin için bu alanda cevaplamaya çalıştık. Hemen göz atarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Siparişiniz esnasında yedekleme paketi satın alırsanız sunucunuzu belli periyodlar ile yedekliyoruz.

Genellikle sunucu ve sanal sunucular Unmanaged servis olarak verilmektedir fakat biz tam destek veriyoruz!

Tabi ki, Kiraladığınız sunucunun konfigurasyonunu dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek değiştirebilirsiniz.

Tabi ki, Sunucunuzu dilediğiniz zaman farklı bir müşterimizin kullanımına sunabilirsiniz.

Kullanılan yapı Vmware Alt yapısı ise kolaylıkla ve hızlıca veri kaybı yaşanmadan taşıyabiliriz.